Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4 posty 0 komentarzy

Festiwal "Gramy" oraz Targi Gry i Zabawy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

6. edycja imprezy o nazwie "GRAMY" w połączona z drugimi Targami Gry i Zabawy odbyła się w tym roku w dniach 16-17 listopada w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo Międzynarodowych Targów Gdańskich.

20131117_141946

Na festiwal zjechały się rzesze fanów prostych gier imprezowych, strategicznych jak i gier edukacyjnych dla dzieci.
Różnorodność gier zaspokoiła nawet najbardziej wymagających graczy, ponieważ asortyment w wypożyczalni sięgał około 800 gier. Na Imprezie była możliwość zakupienia gier prosto ze stoisk producentów którzy potrafili wytłumaczyć na miejscu zasady i możliwości danej gry.

20131117_165805Oczywiście nie mogło zabraknąć konkursów z nagrodami. Dużym zainteresowaniem cieszyly się tzw. obiegówki, na których trzeba było zbierać podpisy z firmowych stoisk z grami. Podpisane kartki wrzucało się do wielkiej urny, z której potem najmłodsi uczestnicy imrezy losowali zwycięzców nagród ufundowanych przez producentów gier.

Na targach można było zauważyć fanów gier w każdym wieku: od raczkujących maluchów miedzy klockami po osoby w podeszłym wieku, które razem z rodziną przyszły spędzić miło czas przy planszówkach. Pomoc zapewniali stewardzi w żółtych koszulkach którzy byli obeznani w każdej grze która była w wypożyczalni więc większości czasu nie musiało zająć studiowanie zasad gry.

Frekwencja jak co roku zaskoczyła organizatorów imprezy.
Mamy pewność, że festiwal "GRAMY" jaki Targi Gry i Zabawy na stałe wpiszą się w kalendarz imprez w Gdańsku.

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej